czestochowa atrakcje turystyczne dla dzieci

czestochowa atrakcje turystyczne dla dzieci

Atrakcje w Londynie

Tate Britain:

Tate Britain jest również znany jako Tate Gallery i domy dzieła William Turner, Moore, Blake i wielu innych. BP chodzić przez co Tate Britain oferuje kolekcje od początku do końca. Turner Collection, Henry Moore i pokoje William Blake czynne są codziennie. Jest to jeden z darmowych atrakcji w Londynie i jest otwarta od 10.00 do 6.00pm codziennie. Manton wejście na Atterbury Street, Millbank wejściem, wejściem na Północnej John Islip Street i Clore Gallery wejściem na Millbank są cztery wejścia do galerii sztuki. Szatnia, zmieniając niemowlęce obiektów, wind, kawiarnie, sklepy i wiele innych dostępne są w Tate Britain.

Tate Modern:

Tate Modern jest galeria sztuki w Londynie i jest najczęściej odwiedzanym galerii sztuki na świecie z dużej liczby turystów każdego roku. Mieści się w nim kolekcję sztuki brytyjskiej od 1500 do dnia dzisiejszego, a Międzynarodowy Sztuki Nowoczesnej od 1900 aż do tej pory. Jest to jedno z wolnych miejsc i jest otwarta od 10:00 do 6:00 pm codziennie i do 10:00 pm w piątki i soboty. Abstrakcja i Wzniosły, William Eggleston, około Abstract Art i wiele więcej to zalety tego słynnego galerii sztuki. Istnieją dwa wejścia do Tate Modern – Główne wejście na Holland Street i rzeki wejściem na Queen Street. Restauracje, kawiarnie, bary i sklepy espresso dostępne są również w tej galerii.

Tower Bridge:

Tower Bridge jest charakterystycznym symbolem Londynu i jest jednym z najlepszych atrakcji. Tower Bridge Wystawa jest to najlepszy sposób na poznanie tej atrakcji. Wschodu chodnik domy wystawy fotograficznej, który oferuje wielkie mosty na świecie i zachodnia chodnik oferuje 60 ilustracje charakterystyczny, książki i wiele innych Miroslav Sasek klasycznych dzieci. Można dostrzec panoramę Londynu z przejściem na Tower Bridge.

Plac Trafalgarski:

Trafalgar Square jest obszarem publicznym i atrakcją turystyczną w dzielnicy City of Westminster. Kolumna Nelsona jest w centrum Trafalgar Square z czterema posągami lwów u podstawy, a obszar ten jest wykorzystywany do spotkań społeczności, uroczystości i wydarzeń politycznych. Kolumna Nelsona wynosi 170 stóp wysokości i jest dedykowany do admirała Horatio Nelsona, który zginął w bitwie pod Trafalgar Square. Charing Cross, Nasyp i Leicester Square stanowią najbliższe stacje metra w tej dziedzinie i częstych połączeń autobusowych są również dostępne.

grupadetektywistyczna
– autor artykułu