wyjazd maturzystow do czestochowy 2015

wyjazd maturzystow do czestochowy 2015

Opera Garnier, Paris – The Phantom of the Opera rodzi

Gdzie lepiej dla fabuły musicalu być pomyślany niż w operze?

Andrew Lloyda Webbera długo działa show „The Phantom of the Opera” zdominował Broadway od prawie 25 lat. Miłośnicy tego muzycznego będzie wiedział, że Paris Opera House jest miejsce na opowieść o http://harmoniasmakow.pl/imbir-marynowany geniuszu rozwianego nazwie Erik, który czai się we wnętrzu budynku, który zakochuje się w Christine, członek chóru.http://erfit.pl Erik próbuje zmusić go do małżeństwa Christine i grozi zniszczyć całą operę wybuchowymi posadzonych w piwnicach czy to żądanie nie zostanie spełnione.

Pomysł na tej działce zapoczątkowały podczas budowy Opery Garnier, znany również jako Palais Garnier, rozpoczął się w Paryżu w 1861 roku architekt Charles Garnier, został przedstawiony w budowie, który zmaga się z różnymi problemami. Ziemia, na której fundamencie betonowym miała zostać zbudowana była raczej bagnisty a pod nim był podziemne jezioro. Było to konieczne, aby woda jest wypompowywana przez okres ośmiu miesięcy. Oprócz tego, w 1896 roku, wielki żyrandol spadł, zabijając jedną osobę. To z tych niepomyślnych początków, że „The Phantom of the Opera” pojawiły.

Gaston Laroux pierwszy opublikował swoją oryginalną powieść w odcinkach w formie 1909. Ciemna postać Eryka w historii był członkiem ekipy budowlanej, gdy opera została zbudowana. On zbudował sobie podziemny świat, w tym tortur i został wyłudzanie pieniędzy od kierownictwa opery lat.

W okresie, że Opera Garnier był domem dla Opery Paryskiej, od 1875 do 1989, i później, inny fikcją, że budynek został poddany został ograniczony do stadium.

– autor artykułu