atrakcje dla dzieci okolice czestochowa

atrakcje dla dzieci okolice czestochowa

North County Trailways – 21 mil na rowerze, bieganie i chodzenie w Północnej Westchester

The North County Trailway to 21 mile długo wybrukowane szlak rowerowy. Droga jest głównie na terenie i dobrze oznakowane za pomocą znaków, linii i stanowisk. Trasy wiatr i obecnie lasach Północnej Westchester z widokiem od gospodarstw wiejskich malowniczych jezior.http://www.safetech.net.pl/produkty-kategoria/dzialka-wodno-pianowe/ Ścieżka rowerowa jest idealnym miejscem na rowery choć każdy rodzaj roweru wystarczy.

Zajęcia

The North County Trailway często łaciate z jeźdźców rodzin, doświadczonych rowerzystów i biegaczy się przez długi jogging. Psy są dozwolone chodzić na szlaku, jeśli są na smyczy krótszym niż 6 stóp. Wiosną i latem (szczyt sezonu), szlak jest na tyle zajęty, że nie czujesz się samotnie na długich odcinkach, ale nie aż tak zajęty, że czujesz się tłoczno.

W drodze

Jak szlakiem natkniesz miast, takich jak Briarcliff, Yorktown, Somers i Millwood – żeby wymienić tylko kilka. Ścieżka jest w większości płaskie całą drogę, ale istnieje kilka małych wzniesieniach. Safety-mądry, przecięcia szlaku są dobrze oznakowane, a kierowcy mają tendencję do przestrzegania ścieżkę przez zatrzymanie i czeka na rowerzystów do przejścia.

Drop Off Points

Na całym szlaku istnieją różne punkty wejścia i wyjścia dla kolarzy i biegaczy zaparkować swój samochód. Lokalizacje parkingowe są zaznaczone na mapie połączonego poniżej. Około 6 mil na południe od Yorktown, szlak staje się most na Croton Reservoir. Most jest miłe miejsce na zdjęcia i idealnym miejscem do zatrzymania się i złapać oddech.

Na zdjęciach, więcej treści i innych artykułów przejdź Tristatetravels.com

Chase Scott

[Http://www.tristatetravels.com]

Przewodnik podróżnika do Tri-State

– autor artykułu