atrakcje w czestochowie i okolicach

atrakcje w czestochowie i okolicach

Jak Pushkar jest małe miasto, to jest proste i idealne do odkrywania Pushkar tylko na piechotę. Można nawet korzystać z roweru, aby ominąć tej świętej ziemi, często nazywane jako „thirth Raju”.

Pushkar jest znana na całym świecie dla Pushkar Camel Fair. Targi te to coroczna fiesta religijne odbywają się w pobliżu jeziora Puszkar.płoty z kompozytu To sprawiedliwe wielbłąda to największe targi wielbłądów świata. Każdego roku tysiące turystów i pielgrzymów z całego świata, dochodzi do tego mistycznego ziemi świadkiem tego spektakularnego wydarzenia siedmiu dni, które zorganizowano w pomyślny okazji Kartik Purnima w październiku / listopadzie. Rodacy z każdego zakątka Radżastanie przychodzi tutaj, aby sprzedawać swoje bydło w dobrej cenie. Oprócz handlu wielbłądów, inni highlights targów Puszkar to wyścig i paradę zdobionych wielbłądów, występy ludowych, tatuowania ciała, zakupy etnicznej, lalkowe, akrobatyki, najlepiej konkursu rasy, konkurencji wąsy, suita konkurencja itp

Pushkar jest łatwo dostępne dla wszystkich rodzajów komunikacji. Najbliższe lotnisko do Pushkar jest lotnisko Jaipur. Jaipur jest dobrze podłączony do wszystkich głównych miastach Indii. Ajmer jest najbliższa stacja kolejowa do Pushkar. Rajasthan Chodniki działają bardzo komfortowe autobusy deluxe z Jaipur, dzięki czemu można cieszyć się gładką drogową podróż do Pushkar. Jeśli chcesz, możesz również wynająć samochodów prywatnych w celu osiągnięcia Pushkar.

Aby uzyskać więcej informacji można znaleźć na targach Puszkar.

– autor artykułu