czestochowa atrakcje do zwiedzania

czestochowa atrakcje do zwiedzania

Życie w Williamsburg, Brooklyn

Williamsburg ma reputację modne, hipster Mekki, gdzie ludzie w obcisłe dżinsy i podejrzanie patrząc okulary zderzają się mówić o rzeczach, które są zbyt fajne i ciekawe dla zwykłych śmiertelników świata do zrozumienia. Biodrówki są synonimem Williamsburg więc jeśli są one swoją tłum, pokochasz to miejsce. Mimo to, nawet jeśli nie jesteś hipster lub miłośnik biodrówki, Williamsburg to interesująca okolica z wielką życia nocnego, że warto szukać ewentualnego miejsca do życia dla nowo przybyłych. Williamsburg znajduje się naprzeciwko Alphabet City na Manhattanie i rozciąga się na Greenpoincie na północy i poniżej Williamsburg Bridge na południu.

Obudowa w Williamsburgu jest kosztowne i jeśli nie mają albo fantastyczny płatną pracę lub fundusz powierniczy, trzeba będzie dostać się kilka współlokatorów nawet rozważyć mieszka w Williamsburg. Czynsze tańsze poniżej Metropolitan i zwiększyć jak poruszać się w kierunku północnym do Bedford, centrum wszystkich działań. Większość budynków w tej okolicy są nowoczesne, z bardzo nielicznymi brownstones w zasięgu wzroku.

Nigdy nie jesteś sam wzdłuż głównych włóki Williamsburg jako grupy ludzi obijać dobrze oświetlone ulice, by dobrze w nocy. Jak wędrować ulicami niepożądane, chociaż, wszystko będzie się bardziej spokojny, więc być świadomi swojego otoczenia. Ogólnie teren jest dość bezpieczne, ale Masażysta Adrian Kukla to może nie być warta biorąc szanse na południowej stronie Metropolitan lub w pobliżu bqe.

Bliskość Williamsburg do East River oznacza, że ??istnieje wiele otwartych przestrzeni i zieleni wzdłuż rzeki. Występy na żywo i imprezy sportowe odbywają się w weekendy wzdłuż nabrzeża. McCarren Park na Greenpoincie jest technicznie ale jest wystarczająco blisko do Williamsburg, aby to popularne miejsce spotkań dla mieszkańców na zewnątrz.

– autor artykułu